Recenzja kreatora DudaOne

DudaMobile to rewolucyjny serwis, który pomógł już 5-u milionom osób przerobić tradycyjne strony na nowoczesne, dotykowe strony mobilne. DudaMobile działa w mgnieniu oka i wymaga minimum działania ze strony użytkownika: wystarczy, że podasz adres swojej witryny lub link do fanpage'a na Facebooku (jeżeli nie posiadasz strony) a system zbuduje stronę przyjazną urządzeniom mobilnym tuż przed Twoimi oczami!

Dziś nie będę pisał jednak o konwerterze stron DudaMobile. W lutym 2014 roku Duda ogłosiła start nowej platformy DudaOne - kreatora responsywnych stron, który pozwala użytkownikom na tworzenie stron zoptymalizowanych pod kątem wszystkich rozdzielczości ekranu. Mówiąc w skrócie- stworzyć możesz nową, responsywną stronę jaką sobie tylko wymarzysz- w bezproblemowy i szybki sposób!

#1 Prostota Obsługi

Podobnie jak wspomniany DudaMobile, DudaOne jest niesamowicie łatwa w użyciu. Automatycznie synchronizuje się z dotychczasowo używaną stroną i profilami w mediach społecznościowych (Facebook, Yelp itd.) aby uczynić Twoją witrynę responsywną bez konieczności wykonania praktycznie żadnej pracy z Twojej strony. Wszystko działa dzięki jednemu kliknięciu- bez potrzeby kopiowania i wklejania całej zawartości, dodawania jeszcze raz obrazów czy przywracania linków. Cały proces zachodzi automatycznie- bez zmieniania samej treści Twojej strony.

#2 Zbiór Funkcji Oraz Elastyczność

Kiedy Twoja responsywna strona będzie gotowa, możesz spersonalizować to, co zobaczy użytkownik w trybie edycji WYSIWYG: poprzez przeciągnięcie i upuszczenie danego elementu strony. Nie wymaga to kodowania. Możesz stworzyć też różne widoki witryny dla różnych urządzeń: jeden dla smartfonów, inny dla tabletów itd. DudaOne oferuje również bogactwo typowo „mobilnych” funkcji, które mogą Ci pomóc w przekształceniu odwiedzających w kupujących klientów: "kliknij, aby zadzwonić", lokalizacja, spersonalizowane mobilne kupony itd.

#3 Szablony

DudaOne oferuje zestaw nowoczesnych grafik i gotowych do użycia szablonów. Wybierz jeden z nich a stara zawartość Twojej strony zostanie "wpisana" w nowy szablon w kilka minut. Nie masz w ogóle strony? To też nie problem. W Duda możesz rozpocząć tworzenie responsywnej strony zupełnie od zera. Każdą witrynę obejrzeć można w podglądzie: desktop, tablet i smartfon.

#4 Wsparcie Techniczne

DudaOne to niesamowicie prosty w obsłudze system- wątpliwe więc, abyś napotkał/a na jakiekolwiek problemy. W każdym razie, platforma oferuje imponujących rozmiarów bazę wiedzy składającą się z napisanych prostym językiem tutoriali i samouczków. Klienci Business+ mogą skorzystać również z supportu e-mailowego lub telefonicznego.

#5 Polityka Cenowa

Duda oferuje trzy rodzaje kont: Darmowe, Business oraz Business+. Darmowe konto zawiera stopkę DudaOne i może być używane wyłącznie z subdomeną Duda. Pakiet Business pozwala już na podłączenie własnej domeny. Business+ wyposażony jest w nieco bardziej zaawansowane fukcje i dodatki, np. edytor CSS czy kompletne usunięcie reklam Duda.

Wady

Wygląda na to, że Duda... Nie posiada znaczących wad. Jeżeli masz pomysł lub wiesz o jakimś istotnym minusie tej platformy- daj znać w komentarzu poniżej!

Ocen DudaOne: Wnioski

DudaOne została stworzona z myślą o świecie, w którym z internetu korzystamy na wielu różnych ekranach. Platforma pozwala zupełnie nie znającym się na technologii osobom sprawić, że ich strony w przysłowiowym „mgnieniu oka" staną się responsywne- cały proces jest kompletnie zautomatyzowany. Jeżeli więc szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/mogła przerobić swoją witrynę na pełną zaawansowanych funkcji stronę mobilną, polecam Duda. Ci goście naprawdę wiedzą, na czym polega dobrze przemyślana responsywność. Pamiętaj, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z Duda w komentarzach.R

2017-05-14 563 0 Wojciech Biały Rating: 3.3
Zostaw komentarz
avatar